پنل نظرسنجی زمانه سوم مه، روز جهانی آزادی مطبوعات راه‌اندازی شد. تا کنون چندصد تن از مخاطبان زمانه به همراهی با این پروژه روزنامه‌نگاری مستقل آری گفته‌اند.

در این مدتی که از آغاز ثبت‌نام در پنل نظرسنجی سپری شده‌است، بازخوردها و نظرات مثبت مخاطبان مایه دلگرمی ما بود. امیدواریم به حمایت‌تان از روزنامه‌نگاری مستقل و آزاد ادامه دهید.

به زودی نخستین نظرسنجی برای پنلیست‌های زمانه ارسال خواهد شد. مشتاقانه چشم‌انتظار روز آغاز به کار و دریافت پاسخ‌ها خواهیم بود.

چند روز پس از نخستین نظرسنجی کوتاه زمانه، تحلیل‌ و گزارش ما از تمام نظرات پنلیست‌ها آماده خواهد بود. نتیجه‌ها را با مخاطبان از طریق وب‌سایت فارسی زمانه در میان خواهیم گذاشت.

همان‌طور که پیش‌تر اعلام کردیم، ما می‌خواهیم از شیوه نظرسنجی از طریق شبکه‌هایی چون توئیتر فراتر رویم و به این خاطر فرومی برای نظرسنجی گشوده‌ایم. امیدمان به این است که در رابطه با یک جامعه آماری قرار گیریم که آن حالت اتفاقی شبکه‌های اجتماعی را نداشته باشد.

اگر هنوز در پنل ما ثبت‌نام نکرده‌اید، دیر نشده است. برای عضویت در پنل نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

اگر همین حالا یکی از پنلیست‌های ما هستید، از شما خواهش می‌کنیم که برای بالاتر رفتن هر چه بیشتر اعتبار و دقت نظرسنجی، از دوستان و آشنایان و همکاران و همسایگان خود ــ‌ از هر طبقه و عقیده و ملیت و جنسیتی که هستند ــ برای عضویت در پنل زمانه دعوت کنید.

برای اطلاعات بیشتر، به فراخوان اولیه پنل نظرسنجی رجوع کنید: