از صبح دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ / یکم فوریه ۲۰۲۱: نمایش وب‌سایت زمانه به شکلی جدید.

در وب‌سایت جدید رادیو زمانه، به لحاظ محتوایی، تمرکز بیشتر بر ارائه‌ تحلیل‌های چندجانبه از رویدادها، بیان دیدگاه‌های متفاوت، پرداختن به پشت صحنه و عمق خبرها و تحقیق و نظرسنجی است. به همین خاطر مقاله‌های تحلیلی و فراتر از خبر روز بر صدر وب‌سایت جدید در بخش «زمینه و زمانه» ظاهر خواهند شد.

زمانه کماکان خبرهای روز را نیز بر اساس اولویت‌هایش پوشش می‌دهد. «مجله روز» با گزارش‌های خبری و بخش «اخبار روز» با خبرهای کوتاه حاصل این تلاش را نمایش می‌دهند.

رویکرد عمومی زمانه تغییری نخواهد کرد: انتقادی و جامعه‌گرا باقی خواهد ماند و کار اصلی خود را بازتاب صداهایی می‌داند که کمتر بازتاب می‌یابند.

از ویژگی‌های نمای سایت

وب‌سایت جدید زمانه نه تنها به راحتی از روی دسکتاپ یا لپتاب قابل خواندن است، در همان حال تجربه خواندن را نیز برای کاربران موبایل و تبلت‌ آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند. وبسایت جدید رادیو زمانه ویژگی‌هایی همچون اپلیکیشن را دارد. با مرور وب‌سایت زمانه در مرورگر موبایل یا تابلت شاهد انعطاف آن برای انطباق بر محیط نمایش خواهید بود. از دیگر قابلیت‌های سایت جدید حالت شبانه با زمینه سیاه (دارک مُد) است و نیز قابلیت نشان‌گذاری (بوکمارک‌کردن).

وب‌سایت جدید سبک‌تر شده، از وب‌سایت قبلی سه تا چهار برابر کمتر مصرف داده دارد و بارگذاری آن سریع‌تر از پیش است.

شما با استفاده از نشان‌گذاری یک مقاله می‌توانید آن را بعدتر به صورت آفلاین نیز در قسمت «مقالات ذخیره‌شده من» ببینید.

پیشنهاد و انتقاد

از شما خواهش می‌کنیم که در صورت دیدن مشکلی، یا علاقه به ارسال انتقاد یا پیشنهاد، با ایمیل contact@radiozamaneh.com تماس بگیرید.

اگر در صفحه‌ای وارد شدید و پیام خطا را مشاهده کردید که از در دسترس‌نبودن صفحه‌ای خبر می‌داد، لطفاً روی قسمت «آن را گزارش کنید» کلیک کنید تا گزارش این خطا برای تیم زمانه ارسال شود.

آرشیو وب‌سایت‌های رادیو زمانه را در آدرس‌های زیر بیابید:

با وب‌سایت جدید رادیو زمانه بیشتر آشنا شوید:

درباره وب‌سایت جدید زمانه: از روزنامه به مجله
اولویت سایت جدید زمانه: خواندن آسان با تلفن همراه