دومین پادکست از مجموعه «من هم صدای تو هستم» زندگی سارا، دختری که در ۱۲ سالگی مورد تجاوز قرار گرفته را روایت می‌کند. او اکنون سی‌و‌پنج سال دارد و در تهران مدرس دانشگاه است. در این مجموعه پادکست تلاش می‌کنیم با جمع‌آوری و ثبت روایت افرادی که در معرض خشونت، تعرض و تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند تجربیات آنها را بازتاب دهیم.

در هر پادکست از مجموعه «من هم صدای تو هستم»، به یک رویداد واقعی پرداخته می‌شود که محدود به مساله زنان و آزارجنسی و تجاوز نیست، بلکه تجربیات مردان و کودکانی که به دلایل مختلف نمی‌توانند خود راوی آنچه از سر گذرانده‌اند، باشند هم روایت می‌شود.

آیا شما یا یکی از نزدیکانتان تحت تأثیر خشونت جنسیتی  قرار گرفته‌اید؟ داستان خود را به صورت محرمانه با ما در اینجا به اشتراک بگذارید.

با بهره گرفتن از روش روایتگری که جايگاه ويژه‌ای نیز در فرهنگ و ادبيات ايرانی دارد، کوشیده‌ایم صدای قربانیانی باشیم. همه آزاردیدگان می‌توانند در فضایی امن درباره تجارب تلخ‌شان در زمینه آزار و خشونت جنسی صحبت کنند و امیدواریم همین که صداشان از طریق ما به گوش دیگران می‌رسد، التیامی برای روح رنج‌دیده و زخم‌خورده‌شان باشد و به بالابردن آگاهی عمومی درباره خشونت مبتنی بر جنسیت کمک کنیم.

در این مجموعه تلاش می‌شود به تعرض و تجاوز جنسی در محیط‌هایی به ظاهر امن مانند مدارس، سربازخانه‌ها، مساجد و تکایای مذهبی و… پرداخته شود.

در این روایت‌ها برای حفظ حریم خصوصی فرد قربانی، از نام‌های مستعار استفاده می‌شود.