روایت‌گری درباره خشونت جنسیتی به دلیل تابوها و محدودیت‌های عرفی فراوانی که در محیط وجود دارد کار آسانی نیست. ترس از قضاوت اطرافیان، نگرانی از برخورد خشن دیگران و حتی نگرانی‌های امنیتی ممکن است بسیاری از ما را از نقل این روایت‌ها منصرف کند. با این همه خیلی از ما می‌دانیم که روایت‌گری بخشی از روشنگری است و برای ایجاد آگاهی عمومی نسبت به جنبه‌های مختلف خشونت جنسیتی یا برای تغییرات قانونی و عرفی باید هرچه بیشتر در این زمینه‌ها حرف بزنیم و تجربیات خود را به اشتراک بگذاریم.

برای خیلی از مخاطبان زمانه شاید این سوال و نگرانی مطرح بوده که چگونه بدون اینکه هویت‌شان شناخته شود یا شناسایی شوند، روایت‌های خود را با روزنامه‌نگاران این رسانه در میان بگذارند. به همین دلیل ما از مدتی قبل به فکر راه‌اندازی یک روش تماس امن برای آزاردیدگان خشونت‌های جنسیتی بودیم و حالا خوشحالیم که می‌توانیم بگوییم این امکان را فراهم کرده‌ایم که به شکل کاملا امن با ما تماس بگیرید.

فرم تماس امن زمانه پیام شما را رمزگذاری می‌کند و هیچ ردی در دستگاه شخصی شما باقی نمی‌گذارد. زمانی که از این امکان استفاده کنید، ما یک ایمیل اختصاصی در سرویس توتانوتا Tutanota، که از امن‌ترین سرویس‌های ایمیل در دنیاست، به شما اختصاص می‌دهیم. این سرویس به طور خودکار تمام پیام‌ها را رمزگذاری می‌کند. هم‌زمان شما می‌توانید برای این ایمیل خود پسورد امن داشته باشید و اگر نیاز به گرفتن پاسخ از زمانه دارید با همین پسورد مجدد به این ایمیل خود مراجعه کنید. ما در برخی از مطالب زمانه این فرم را به اشتراک می‌گذاریم. برای تماس امن می‌توانید از همین‌جا هم اقدام کنید:

آیا شما یا یکی از نزدیکانتان تحت تأثیر خشونت جنسیتی  قرار گرفته‌اید؟ داستان خود را به صورت محرمانه با ما در اینجا به اشتراک بگذارید.