Ad placeholder

 هم‌زمان با تحولات نگران‌کننده از جانب حکومت ایران برای محدودسازی دسترسی کاربران به اینترنت، زمانه در تلاش است تا اثر سانسور را بر جریان آزاد اطلاع‌رسانی کاهش دهد؛ به‌ویژه پس‌از اعتراض‌های گسترده در پی قتل مهسا امینی، زن کُرد ۲۲ ساله در بازداشت پلیس امنیت اخلاقی، که اختلال و سانسور به شکل قابل توجه‌ای در ایران گسترش پیدا کرده است.

وب‌سایت radiozamaneh.com تلاش خود را بر این متمرکز کرده است که محتواهای تازه را حتی تحت شرایط سانسور به مخاطبان خود ارائه دهد. 

رادیو زمانه وقتی آفلاین هستید یا اینترنت قطع شده، با شما خواهد بود. اگر وقتی با سانسور مواجه‌اید یا آفلاین هستید از رادیو زمانه بازدید کنید، ممکن است صفحه خانه جایگزینی را نشان‌تان بدهیم. در این صفحه تمام مطلب‌های نشان‌گذاری‌شده (Bookmarked) شما و نیز منتخبی از مطلب‌هایی که تحریریه زمانه انتخاب کرده و نیز چند مقاله آخری را که در وبسایت خوانده بودید، جمع می‌کنیم.

شما همچنین می‌توانید از منوی ابزارهای وب‌سایت ما داخل صفحه مطالب نشان‌گذاری‌شده (Bookmarking) بروید. محتوای نشان‌گذاری‌شده و آفلاین پس از آنکه بار نخست از رادیو زمانه بازدید کردید، در دسترس‌تان قرار خواهد گرفت. همه این مطلب‌ها برای شما قابل دسترس و خواندن هستند، حتی هنگام سانسور یا آفلاین بودن. این یعنی انتشار مقاوم در برابر سانسور!

این امکان در حالی بیشتر برای شما مخاطبان گرامی کاربردی خواهد بود که بدانید اکنون ما در وب‌سایت زمانه از تکنولوژی تازه و منحصر به‌فردی استفاده می‌کنیم که از طریق آن، تنها با یک‌بار استفاده از وی‌پی‌ان در بازدید نخست، در دفعات دیگر برای بازدید از سایت نیازی به فیلترشکن نخواهید داشت.

در عکس زیر توضیح دادیم که چطور یک مطلب دلخواه خود را برای خواندن آفلاین نشان‌گذاری کنید.

Ad placeholder