چه بخواهید اطلاعاتی را با ما به اشتراک بگذارید، یا یک مقاله را اصلاح کنید و یا بازخورد و نقد خود را با ما در میان بگذارید، در رادیو زمانه خوشحال خواهیم شد نظر شما را بشنویم. راه‌‌های مختلفی برای تماس با ما وجود دارد.

 تماس امن

اگر نگران امنیت خودتان و یا محرمانه بودن اطلاعاتی هستید که می‌خواهید با زمانه به اشتراک بگذارید، ما یک فرم تماس امن راه‌اندازی کرده‌ایم که پیام شما را رمزگذاری می‌کند و هیچ ردی در دستگاه شخصی شما باقی نمی‌گذارد.

در این روش از شما خواسته می‌شود یک رمز عبور تعیین کنید؛ پس از آن یک آدرس ایمیل ناشناس و امن به شما اختصاص داده می شود. مشخصات ورود به سیستم به شما این امکان را می‌دهد که دوباره بازگردید و بررسی کنید که چه پاسخی دریافت کرده‌اید. می‌توانید به صورت اختیاری آدرس ایمیل خود را ارائه دهید تا در صورت دریافت پاسخ زمانه به پیام خود از آن مطلع شوید. این می‌تواند این حقیقت را آشکار کند که شما با زمانه در تماس هستید، پس مراقب باشید!

تماس عمومی

شما همچنین می‌توانید از طریق ایمیل contact@radiozamaneh.com یا از طریق فرم تماس معمولی ما که در زیر مشاهده می‌کنید با ما ارتباط بگیرید.

اگر مایل هستید مقاله‌ای برای انتشار به تریبون زمانه ارسال کنید، تمام اطلاعات مفید را در اینجا خواهید یافت.

اگر می‌خواهید برای ما نامه، کتاب یا بسته‌ای بفرستید، آدرس پستی ما این است:

Radio Zamaneh, Postbus 14513, 1001 LA, AMSTERDAM, The Netherlands

دور زدن سانسور و فیلترینگ

برای دریافت رایگان فیلترشکن سایفون به آدرس zamaneh@psiphon3.com یک ایمیل خالی ارسال کنید. اطلاعات بیشتر در مورد تلاش‌های رادیو زمانه برای مقابله با سانسور را می توانید اینجا بخوانید.